Onze sponsors PDF Print E-mail
 Multraship                                    Terneuzen
Schieman vof Administratiekantoor Terneuzen 
 Hamarine Nautica Service             Terneuzen
 Jarno Hamelink geluidstechniek  Axel 
 
Wilt U ook sponsor donateur of begunstiger van ons koor worden, voor een minimale bijdrage van 10 Euro per jaar, meer mag natuurlijk altijd, bent U donateur / begunstiger van ons koor, dank zij Uw bijdrage kunnen wij optredens verzorgen in tehuizen en woonzorgen en openlucht uitvoeringen, U bent dan verzekerd van zitplaats bij optredens in eigen beheer, U kunt Uw bijdrage storten op onze bankrekening NL.94.ABNA 045.14.04.955 Namens alle koorleden bij voorbaat hartelijk bedankt voor Uw steun in 2017.   Wij wensen alle sponsors donateurs en begunstigers veel zangplezier.
                                                                      
 
Shanty Koor "De Dekzwabbers", Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting